من همیشه دست فروشم!

درباره ما مجموعه بخشی

اگر بخواهیم داستان پیدایش مجموعه بخشی را روایت کنیم، باید به زمانی برگردیم که جوانی ۲۱ ساله تصمیم گرفت کسب‌و‌کار مستقل خودش را راه‌اندازی کند. جوانی که تا پیش از آن نیز در محضر بزرگان بازار شهرش – سبزوار- به شاگردی پرداخته و تجربه اندوخته بود.
حمید بخشی کار خود را در سال ۱۳۹۲ با تولید، مونتاژ و فروش قاب عکس شروع کرد. گرچه درآمد حاصل از این کار برای یک جوان ۲۱ ساله قابل توجه و کافی به نظر می‌رسید ، اما برای او راضی کننده نبود. حمید روحیه‌ای جاه‌طلب داشت و چه بسا همین روحیه او را از باقی ماندن در وادی شاگردی باز داشته بود. از همین رو چندی بعد و پس از آنکه کسب و کار نوپای خود را در زمینه فروش تابلو و قاب عکس توسعه داد، فروش کالاهای مصرفی خانه و آشپزخانه را نیز در کنار آن آغاز نمود و به تدریج در آن پیشرفت کرد.
اما داستان‌های دنیای واقعی همیشه شیرین و بی‌درد سر پیش نمی‌روند. همانطور که حدس می‌زنید، داستان حمید نیز از این قاعده مستثنی نبود.

کسب‌و‌کار حمید پس از ۲ سال شکست خورد و او تمام سرمایه خود را از دست داد!

دوباره ایستادن

شاید از دست دادن سرمایه مالی برای بسیاری از ما یک اتفاق وحشتناک و حتی یک نقطه پایان به نظر برسد، اما دیدگاه او اینگونه نبود. حمید اعتقاد داشت با وجود از دست دادن سرمایه مالی، سرمایه‌ای به مراتب ارزشمندتر به دست آورده است: تجربه. تجربه‌ای که هیچ چیز مانند یک شکست بزرگ نمی‌توانست آن را به او بیاموزد.
حمید پس از مدتی روحیه خود را بازیافت و تصمیم گرفت کارش را دوباره و از صفر شروع کند. از آنجایی که پولی برای اجاره مغازه در اختیار نداشت، دستفروشی را انتخاب کرد و به فروش کارد و چاقوی آشپزخانه مشغول شد. بعدتر و با پیشرفت نسبی که در کارش حاصل شده بود، دیگر کالاهای مصرفی خانه و آشپزخانه را نیز وارد چرخه کسب و کارش کرد و مدتی بعد توانست از یک دستفروش به یک فروشنده سیار لوازم خانگی تبدیل شود. ریسک‌پذیری و مهارت او در فروش، سرعت پیشرفتش را افزایش داد و او به زودی توانست با صداقتی که در کار خود داشت اعتبار زیادی نزد سرآمدترین فروشندگان و تامین کنندگان پایتخت کسب کند.

در مسیر پیشرفت

دوراندیشی و جسارت مدیر مجموعه بخشی که در آن زمان هنوز صاحب چنین عنوانی نبود، او را به سمت رویاهای بزرگترش هدایت کرد. حمید یک مغازه کوچک در محله‌ای معمولی از شهر سبزوار اجاره کرد و با استفاده از قدرتمندترین ابزار تبلیغاتی، به کسب و کارش رونق بخشید: فضای مجازی.
حمید بخشی یک وبسایت اینترنتی ثبت کرد و کالاهای مغازه خود را در فضای مجازی به نمایش گذاشت. حمید بر این عقیده بود که این کار به زودی مشتریان زیادی را برای او به ارمغان خواهد آورد و همین اتفاق هم افتاد. او توانست با استفاده از دانش و مهارت خود و بهره‌گیری از قدرت اینترنت فروش خود را چند برابر کند. به این ترتیب مغازه کوچک حمید به مغازه‌ای بزرگتر تبدیل شد. اما پیشرفت کسب و کار حمید بخشی به اینجا ختم نشد، او پس از مدتی مغازه دیگری نیز اجاره کرد و کار خود را در سطح بزرگتری ادامه داد.
در واقع ایده فروش آنلاین مجموعه بخشی از همان مغازه کوچک استارت خورد و کم‌کم پرورش یافت. حمید بخشی در طول مسیر پیشرفت کاری خود از اندرزهای آموزگاران موفقیت بهره گرفت و با انگیزه و پشتکاری که داشت توانست مجموعه بخشی را هر روز بیشتر از دیروز پویاتر، قدرتمندتر و موفق‌تر سازد.
مجموعه بخشی فعالیت خود را بر پایه قیمت مناسب، شفافیت در فروش و صداقت در عمل بنا کرده است. این ویژگی‌ها مشتریان حمید بخشی را به مشتریانی وفادار بدل کرده‌اند، چرا که خریداران فروشگاه بخشی شعار حمید یعنی معامله بُرد بُرد را در عمل تجربه می‌کنند. به عقیده حمید بخشی سرمایه انسانی و اعتماد مشتریان یکی از مهمترین دستاوردهای او در طول سالیان فعالیتش بوده است، سرمایه‌ای که در کنار سرمایه مالی و تجربه، سه راس مثلث موفقیت او را تشکیل داده‌اند.
حمید بخشی همیشه سعی کرده است در کنار کسب درآمد از طریق فروش لوازم خانگی، مشتریان خود را برای داشتن یک خرید مطمئن و مناسب راهنمایی کند. به همین منظور مشاوره در زمینه خرید و فروش را یکی از اصلی‌ترین اصول کسب و کارش قرار داده است تا مشتری هیچ نگرانی بابت خرید از مجموعه بخشی نداشته باشد.

عمده فروشی

به مرور آوازه مجموعه بخشی به گوش سبزواری‌های ساکن در دیگر شهرهای ایران رسید و موفقیت این مجموعه تعداد زیادی را بر آن داشت که تقاضای ثبت شعبه برای مجموعه بخشی را داشته باشند. با این حال، مسولیت‌پذیری حمید باعث شد درخواست‌های تاسیس شعب در دیگر شهرها را نپذیرد. وی در عوض مهارت و تخصص خود در زمینه خرید و فروش را در اختیار متقاضیان قرار داد تا بتوانند با استفاده از دانش و تجربه‌ای که در طی چند سال کسب کرده بود، تخصص لازم را کسب نمایند. این موضوع باعث شروع به کار عمده فروشی بخشی شد.
تا امروز که ۳ سال از سال ۱۳۹۵ می‌گذرد، بیش از ۳۰ نفر دانش و مهارت حمید بخشی را به کار گرفته و موفقیت مجموعه بخشی را الگوی کار خود قرار داده‌اند. این افراد فروشگاه‌های خود را در استان‌های گلستان و خراسان راه‌اندازی کرده‌اند، فروشگاه‌هایی که اکثر آنها به موفقیت‌های بزرگی نیز دست یافته‌اند.

کسب و کار جدید

ایده پردازی، جسارت و ریسک‌پذیری حمید بخشی به او کمک کرد که در ادامه و در کنار مهارت اصلی (فروش لوازم خانه و آشپزخانه)، شغل دوم خود را در زمینه فروش لوازم آرایشی و لباس زیر راه‌اندازی کند. مشتریان ثابت مجموعه بخشی، به خریداران این کسب‌و‌کار نیز تبدیل شدند و حمید بخشی توانست در این زمینه نیز موفقیت‌های بزرگی را بدست آورد.
در حال حاضر این مجموعه دارای چند شعبه و فروشگاه است که یک شعبه تک‌فروشی لوازم آرایشی و لباس زیر و یک شعبه تک‌فروشی لوازم خانه و آشپزخانه در سبزوار، یک شعبه تک‌فروشی لوازم خانگی در گرگان و همچنین یک شعبه عمده‌فروشی در سبزوار را شامل می‌شود. علاوه بر این‌ها، مجموعه بخشی نمایندگی چندین کارخانه و تولید کننده کالای با کیفیت ایرانی را نیز دارا می‌باشد.

فعالیت های مجموعه بخشی

تک فروشی لوازم خانه و آشپزخانه

تک فروشی لوازم خانه و آشپزخانه

پخش عمده لوازم خانه و آشپزخانه 

پخش عمده لوازم خانه و آشپزخانه

تک فروشی لباس زیر و لوازم آرایشی

تک فروشی لباس زیر و لوازم آرایشی

کودکانه بخشی

کودکانه بخشی

وبسایت مجموعه بخشی

ناگفته نماند که همراه با تمام این تلاش ها و پیشرفت ها، وقت و هزینه زیادی صرف وبسایت بخشی شد که تا سال 1397 این وبسایت هیچ گونه دستاوری نداشت و هزینه بسیار زیادی نسبت به درآمد آن داشت، که از انتهای سال 1397 به صورت جدی پیگیر راه اندازی و برندینگ وبسایت بخشی شدیم و از ابتدای سایت 1398 توانستیم با تغییر دادن دامنه سایت به آدرس Bakh6i.com و تحقیق و طراحی درباره اسم و لوگوی برند بخشی اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

که هم اکنون وبسایت بخشی پس از موفقیت در زمینه فروش محصولات خانه آشپزخانه توانسته در قسمت سوپرمارکت آنلاین سبزوار که اولین سوپرمارکت اینترنتی سبزوار در حال کار می باشد، دستاورد های خوبی داشته باشد و محصولات متنوع با قیمت های متنوعی ارائه دهد.
و در حال حاضر وبسایت بخشی در اقصی نقاط کشور مشتریان خاص خودش را دارد.

پایه و اساس و رشد مجموعه بخشی مشتریان آن هستند و همواره بر این تاکید داشته ایم که مدیریت کسب و کار ما دست مشتریان ما هستند مشتریانی که صاحب نظر و باعث هدایت این کسب و کار شده اند.

شماره تماس پشتیبانی سایت بخشی : 05144447723

آدرس فروشگاه شعبه رازی (سبزوار): سبزوار، خیابان رازی، روبروی مسجد المهدی

آدرس فروشگاه کاشفی (سبزوار): سبزوار، خیابان کاشفی، نبش کاشفی 33

آدرس فروشگاه شعبه نیشابور: نیشابور، انتهای 17 شهریور، روبروی پارک، جنب خوشخواب

ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از جشنواره ها و تخفیف های ما زودتر باخبر شوید!