سبد نظم دهنده مدل تبسم کاجین سایز 3

13,500 تومان

شلف کشویی یخچال و کابینت گلین

24,000 تومان

نظم دهنده کشویی یخچال آریسام

42,000 تومان

سبد نظم دهنده لبه رنگی مرسه کد 47-800

18,000 تومان

شلف کشویی نظم دهنده یخچال

26,000 تومان

سبد نظم دهنده مدل تبسم کاجین سایز 1

10,000 تومان

سبد نان و سبزی تک ایرانی

9,500 تومان

جا تخم مرغی سپنتا مدل 12 خانه

11,000 تومان

باکس 3 خانه دسته دار مرسه 41_800

55,000 تومان

باکس نگهدارنده دسته دار مرسه کد 20-800

41,000 تومان

جا تخم مرغی 12 خانه سپنتا

15,000 تومان

سبد نظم دهنده دسته دار یخچال

12,500 تومان

سبد نظم دهنده مدل خشابی او استایل

18,900 تومان

نگهدارنده بطری مرسه کد 35-800

12,000 تومان

سبد نظم دهنده یخچال مدل سوپر

7,000 تومان

نظم دهنده یخچال کریستال

15,000 تومان

نظم دهنده های یخچال لوازم خانه ارزان و در عین حال بسیار کاربردی هستند که می‌توانند تاثیر زیادی در بهبود روش استفاده ما از یخچال داشته باشند. حتما بسیاری از شما از خود پرسیده‌اید که چگونه می‌توان یخچال منظمی داشت؟ شاید بتوان ساده‌ترین و معقول‌ترین پاسخ این سوال را استفاه از انواع نظم دهنده یخچال دانست، چرا که خرید این محصولات یکی از بهترین راه های نظم دادن و مرتب کردن یخچال است.

نظم دهنده یخچال چیست

به طور کلی نظم دهنده های یخچال ظروف و تقسیم کننده هایی هستند که به مرتب کردن فضای داخل یخچال و دسته‌بندی محتویات آن کمک می‌کنند. شاید برایتان عجیب و شاید اغراق‌آمیز به نظر برسد، اما خرید نظم دهنده یخچال یکی از انتخاب‌هایی است که می‌تواند بخشی از زندگی شما را دگرگون کند.

مزایای استفاده از نظم دهنده یخچال

استفاده از نظم دهنده در یخچال مزایای زیادی دارد که یکی از آن‌ها منظم کردن یخچال است. خرید نظم دهنده از به‌هم ریختگی فضای داخل یخچال جلوگیری می‌کند و نمای زیباتری به آن می‌دهد. یکی دیگر از مزایای مهم نظم دهنده یخچال، جلوگیری از خراب شدن میوه ها است، چرا که علاوه بر ایجاد گردش هوای بهتر، مشاهده میوه‌ها را نیز راحت‌تر می‌کند. برای همین میوه‌هایی که قدیمی‌تر و در آستانه خراب شدن هستند دیده شده و قبل از خراب شدن میوه مصرف می‌شوند.

انواع نظم دهنده یخچال

نظم دهنده های یخچال انواع مختلفی دارند که هرکدام کار خاصی را انجام می‌دهند. سبد نظم دهنده یخچال، باکس دسته دار، جا تخم مرغی، نگهدارنده بطری و سبد نظم دهنده کشویی از جمله انواع مختلف نظم دهنده یخچال هستند که با تهیه آنها یخچال مرتب تر و تمیزتر می‌شود. اگر بخواهیم به کاربردهای نظم دهنده هایی که ذکر شد اشاره کنیم، باید بگوییم که انواع مختلف مواد غذایی را می‌توان با آنها مرتب کرد، مثلا سبد نظم دهنده برای مرتب کردن میوه‌ها و نگهدارنده بطری برای ثابت نگه داشتن بطری نوشابه در یخچال کاربرد دارد. نظم دهنده کشویی را می‌توانید برای نگهداری تخم مرغ، میوه‌های کوچک و یا داروها استفاده کنید. این نظم دهنده کشویی به دلیل طراحی جالب ان، سایز متغیری دارد و گزینه مناسبی برای استفاده در یخچال کم جا محسوب می‌شود. باکس دسته‌دار را نیز می‌توانید برای نگهداری طیف وسیعی از مواد غذایی به کار ببرید. از تمام محصولات گفته شده می‌توانید به عنوان نظم دهنده یخچال ساید نیز به راحتی استفاده کنید.

برند های مختلف لوازم نظم دهنده یخچال

شرکت‌ها و برند های مختلف نظم دهنده در حال فعالیت در بازار هستند که بسیاری از آنها محصولات باکیفیتی را عرضه می‌کنند. مرسه، کاجین، آریسام و او استایل از جمله برندهای ایرانی لوازم خانه و آشپزخانه هستند که به تولید نظم‌دهنده باکیفیت یخچال مشغول هستند. برای مثال نظم دهنده یخچال مرسه در مدل‌های مختلفی در فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه بخشی در دسترس است.

قیمت نظم دهنده یخچال

بر خلاف بعضی از انواع لوازم خانه و آشپزخانه، قیمت نظم دهنده یخچال نسبت به مزایا و کاربردهای آن بسیار ارزان است. علاوه بر این فروشگاه اینترنتی بخشی با سیستم تامین کالا و قیمت‌گذاری مناسب توانسته است خرید نظم دهنده یخچال ارزان را فراهم کند تا همه بتوانند با خرید نظم دهنده یخچال مناسب، از ترفندهای داشتن یک یخچال مرتب بهره‌مند شوند.