فلاسک استیل مدل دماسنج دار نیم لیتری

139,000 تومان

تراول ماگ مدل دماسنج دار استیل

139,000 تومان
فلاسک رمانتیک هوم گنجایش 0.5 لیتر
افزودن به سبد خرید

فلاسک رمانتیک هوم گنجایش 0.5 لیتر

189,000 تومان

کلمن پلاستیکی 5 لیتری لیوان دار ایت

89,000 تومان

فلاسک زرین گنجایش ۱ لیتر

79,000 تومان

فلاسک احمد

77,000 تومان

فلاسک استیل مدل قلمی

89,000 تومان

کلمن پلاستیکی ایت 3 لیتری لیوان دار

59,000 تومان

فلاسک استیل صافی دار طرح پارچه بربری

149,000 تومان

فلاسک 2 لیتری مدل کلاغ بنیتو

فلاسک 707 مدل اندونزی

66,000 تومان

فلاسک 1 لیتری مدل سلطان رضا

28,500 تومان

فلاسک 1 لیتری مدل رمانتیک

تومان

فلاسک دوقلو ون پارس

فلاسک دو قلو مدل علقمه

فلاسک چای حمید 1 لیتری

33,000 تومان

فلاسک 1 لیتری مدل 507 علقمه

تومان

اهمیت حیاتی آب بر کسی پوشیده نیست و همه ما می‌دانیم که برای زنده ماندن و سلامت بدنمان نیاز به نوشیدن منظم آب داریم. این اهمیت در فصل گرما دوچندان می‌شود و باید به میزان آب دریافتی بدنمان بیشتر توجه کنیم. خرید کلمن و فلاسک یکی از کارهایی است که می‌تواند کمک بزرگی به حفظ آب بدن در فصل گرما کند، چرا که با استفاده از کلمن یا فلاسک می‌توانیم میزان قابل توجهی آب را در دمای دلخواه نگهداری کنیم.

انواع کلمن

کلمن‌ها مانند بسیاری محصولات دیگر انواع مختلفی دارند، با این حال همه آن‌ها کار یکسانی را انجام می‌دهند. استفاده از کلمن به دلیل توانایی آن در حفظ دمای آب، گزینه خوبی برای خانه و محل کار است، چرا که خرید کلمن مناسب می‌تواند با در اختیار گذاشتن آب مورد نیاز روزانه، بدن ما را شاداب و سالم نگه دارد. سایز‌های مختلف کلمن در بازار موجود هستند که از میان آنها می‌توان به کلمن ۳ لیتری، کلمن ۵ لیتری و کلمن ۱۰ لیتری اشاره کرد. خرید کلمن ۵ لیتری معمولا انتخاب مناسبی برای خانه است، در حالی که خرید کلمن با حجم بالا تر برای فضاهای پرجمعیت تر مناسب‌تر به نظر می‌رسد. کلمن‌ها از نظر شیر خروجی نیز تفاوت‌ّایی با هم دارند، چرا که شیر کلمن در برخی مدل‌‌ها پیچی یا چرخشی است، در برخی دیگر اهرمی و در دیگر مدل‌ها به صورت دکمه‌ای در نظر گرفته می‌شود.

انواع فلاسک

فلاسک یا به قول قدیمی‌ترها فلاکس، به دلیل قابلیت حفظ طولانی مدت دما، وسیله ایده‌آلی برای نگهداری مایعات داغ و گرم محسوب می‌شود. گرچه از فلاسک بیشتر برای نگهداری چای استفاده می‌کنیم، اما برای انواع مایعات و نوشیدنی‌ها می‌توان آن را به کار برد. انواع فلاسک را می‌توان در بازار مشاهده و تهیه کرد که تفاوت‌های اندکی در کلیات آنها وجود دارد. همه فلاسک‌ها محفظه دوجداره‌ای دارند که وظیفه آن حفظ هرچه بیشتر دمای مایع درون آن است. این محفظه معمولا از شیشه ساخته می‌شود و با بدنه‌ای از جنس فلز یا پلاستیک پوشش داده می‌شود. فلاسک فلزی و فلاسک پلاستیکی تنها در ظاهر و سهولت استفاده با هم متفاوت هستند و از هردوی آنها می‌توان برای نگهداری انواع مایعات استفاده کرد. سایز فلاسک ها در مقایسه با سایز کلمن کوچکتر است، چرا که یکی از ویژگی‌های مهم فلاسک خوب راحتی در جابجایی آن و استفاده در مسافرت و تفریح است. فلاسک نیم لیتری، فلاسک ۱ لیتری و فلاسک ۲ لیتری معمول‌ترین انواع مختلف فلاسک هستند. فلاسک کوچک برای همراه داشتن در محل کار و مسیرهای روزمره مناسب است و فلاسک بزرگ بیشتر به درد مسافرت و پیکنیک می‌خورد. یک مدل فلاسک جالب دیگر، فلاسک دوقلو است که می‌توان از آن برای نگهداری دو نوع نوشیدنی و یا حجم زیادی از آب جوش بهره گرفت.